Produkt od

Vyberte si z našich ponúkaných riešení

Najčastejší tvar výstavného stánku pre výstavné plochy otvorené z dvoch strán. Stánok možeme obohatiť o úložný priestor, môže byť nasvietený, či podsvietený. Vizuál dodávame na viacerých druhoch materiálov ako sú textil, magnetické PVC panely, ľahčené pvc dosky a iné. Určite využijete aj iné produkty z našej ponuky, napríklad stolíky či pulty. Naše stánky pripravujeme v súlade s požiadavkami európskych i svetových výstavísk.
Pre výstavné plochy otvorené z jednej strany dodávame konštrukcie v tvare U. Konštrukciu vieme rozšíriť o zázemie, pridať rôzne systémy zavesenia produktov, obrazoviek. Steny susediace s iným vystavovateľom sú predpripravené tak, aby boli vizuálne akceptovateľné. Dodávame vizuály na rôznych materiáloch, vrátane textilu, magnetických PVC panelov, ľahkých PVC dosiek a ďalších. Určite oceníte aj iné produkty z našej ponuky, napríklad stolíky alebo pulty. Naše stánky pripravujeme v súlade s požiadavkami európskych i svetových výstavísk.
Ideálny pre potreby výstavného miesta otvoreného z troch strán. Prístupný priestor vytvorí vhodné prostredie pre prezentáciu vášho produktu či služby a žiadanú interakciu so zákazníkom. Stena môže niesť displej, vie byť podsvietená alebo nasvietená. Grafiky dodávame na rôznych materiáloch, vrátane textilu, magnetických PVC panelov, ľahkých PVC dosiek a ďalších. Rozhodne využijete aj ďalšie produkty z našej ponuky, napríklad stolíky či pulty. Naše stánky pripravujeme v súlade s požiadavkami európskych aj svetových výstavísk.
Časť stánku s priznanou konštrukciou v elegantnom čiernom prevedení? Farebné profily T3Deco dokážu vyšperkovať dizajn stánku na iný level. Biela, čierna alebo iná farba konštrukcie z RAL vzorkovníka, v kombinácii napríklad s drevom, umožňuje vytvárať pôsobivé kreácie. Grafiky tlačíme na rozličné materiály, typu textil, magnetické PVC panely, ľahké PVC dosky a iné. Určite oceníte aj ďalšie produkty z našej ponuky, napríklad stolíky či pulty. Naše stánky pripravujeme v súlade s požiadavkami európskych aj svetových výstavísk.
Dokážeme pre vás splniť aj náročnejčie atypické zadania. Do T3works a T3deco konštrukcie vieme zakomponovať rôzne špecifické požiadavky a vieme pracovať s rôznymi tvarmi a materiálmi. Vizuál dodávame na viacerých druhoch materiálov ako sú textil, magnetické PVC panely, ľahčené pvc dosky a iné. Využite našu širokú ponuku prezentačných produktov, ktoré sú vhodné nielen pre výstavy a maloobchod, ale aj pre rôzne ďalšie podujatia.
Začnite konverzáciu s klientom pri recepčnom pulte od T3works. Navrhneme pre vás stolík, vitrínu, či pult na mieru, presne podľa potrieb. Pult podsvietime, vytvoríme v ňom úložný priestor a pridáme možnosť uzamknutia. Dodávame vizuály na rôznych materiáloch, vrátane textilu, magnetických PVC panelov, ľahkých PVC dosiek a ďalších. Určite oceníte aj iné produkty z našej ponuky, napríklad stolíky alebo pulty. Naše stánky pripravujeme v súlade s požiadavkami európskych i svetových výstavísk.