Produkt od

Stánok typu Wall

Ideálny pre potreby výstavného miesta otvoreného z troch strán. Prístupný priestor vytvorí vhodné prostredie pre prezentáciu vášho produktu či služby a žiadanú interakciu so zákazníkom. Stena môže niesť displej, vie byť podsvietená alebo nasvietená. Grafiky dodávame na rôznych materiáloch, vrátane textilu, magnetických PVC panelov, ľahkých PVC dosiek a ďalších. Rozhodne využijete aj ďalšie produkty z našej ponuky, napríklad stolíky či pulty. Naše stánky pripravujeme v súlade s požiadavkami európskych aj svetových výstavísk.

do 300 cm

Výška

odporúčaná plocha od 5 do 25 m2

Rozloha

textil, magnetické panely, komatex panely alebo kombinácia viacerých materiálov

Materiál vizuálu

Kombinácie tvarov a rozmerov sú prakticky neobmedzené, pošlite nám Vašu predstavu a my Vám navrhneme stánok na mieru.

Rozšírenia a vybavenie stánkov

Aké výhody Vám
systém T3 works prináša?

Ako prebieha
výroba stánku

Všeobecné kroky, ktoré spolu absolvujeme pri výrobe T3works stánku. Vaše predstavy pretavíme do funkčného a estetického riešenia.

Prvotné zadanie a konzultácia

Na základe formulárového dopytu, telefonátu alebo e-mailu prediskutujeme Vaše požiadavky na výstavný stánok. Tento formulár Vás prevedie základnými otázkami, bez ktorých sa nezaobídeme.

Spracovanie 3D návrhu a cenovej ponuky

V priebehu niekoľkých pracovných dní pripravíme model konštrukcie, vizualizáciu vo vašej firemnej identite a detailnú cenovú kalkuláciu.

Výroba konštrukcie a tlač grafiky

Po schválení ponuky a úhrade zálohovej faktúry, začíname s výrobou modulárnej konštrukcie a tlačou grafiky na zvolený materiál. Pre prípravu grafiky Vám budú doručené šablóny. V prípade záujmu vytvoríme grafiku my.

Odovzdanie stánku a zaškolenie podľa návodu

Pri preberaní hotového výstavného stánku prebehne zaškolenie podľa prehľadného návodu, ktorého kópiu obdržíte v tlačenej i digitálnej podobe.

Požiadajte o nezáväznú
cenovú kalkuláciu