Produkt od

Stánok tvaru L

Najčastejší tvar výstavného stánku pre výstavné plochy otvorené z dvoch strán. Stánok možeme obohatiť o úložný priestor, môže byť nasvietený, či podsvietený. Vizuál dodávame na viacerých druhoch materiálov ako sú textil, magnetické PVC panely, ľahčené pvc dosky a iné. Určite využijete aj iné produkty z našej ponuky, napríklad stolíky či pulty. Naše stánky pripravujeme v súlade s požiadavkami európskych i svetových výstavísk.

do 300 cm

Výška

odporúčaná plocha od 10 do 30 m2

Rozloha

textil, magnetické panely, komatex panely alebo kombinácia viacerých materiálov

Materiál vizuálu

Kombinácie tvarov a rozmerov sú prakticky neobmedzené, pošlite nám Vašu predstavu a my Vám navrhneme stánok na mieru.

Rozšírenia a vybavenie stánkov

Aké výhody Vám
systém T3 works prináša?

Ako prebieha
výroba stánku

Všeobecné kroky, ktoré spolu absolvujeme pri výrobe T3works stánku. Vaše predstavy pretavíme do funkčného a estetického riešenia.

Prvotné zadanie a konzultácia

Na základe formulárového dopytu, telefonátu alebo e-mailu prediskutujeme Vaše požiadavky na výstavný stánok. Tento formulár Vás prevedie základnými otázkami, bez ktorých sa nezaobídeme.

Spracovanie 3D návrhu a cenovej ponuky

V priebehu niekoľkých pracovných dní pripravíme model konštrukcie, vizualizáciu vo vašej firemnej identite a detailnú cenovú kalkuláciu.

Výroba konštrukcie a tlač grafiky

Po schválení ponuky a úhrade zálohovej faktúry, začíname s výrobou modulárnej konštrukcie a tlačou grafiky na zvolený materiál. Pre prípravu grafiky Vám budú doručené šablóny. V prípade záujmu vytvoríme grafiku my.

Odovzdanie stánku a zaškolenie podľa návodu

Pri preberaní hotového výstavného stánku prebehne zaškolenie podľa prehľadného návodu, ktorého kópiu obdržíte v tlačenej i digitálnej podobe.

Požiadajte o nezáväznú
cenovú kalkuláciu